Upravit stránku
08. 03. 2020

Dělali jsme, co jsme si řekli


Sobotní duel 6. kola nadstavby mezi Beksou a Opavou (97:65) hodnotili trenéři Ken Scalabroni s Petrem Czudkem a hráči Radek Nečas s Matoušem Kurečkou.

Pozápasové ohlasy

Ken Scalabroni (trenér domácích):
"Jsem moc rád, že jsme vyhráli. Dělali jsme všechno, co jsme si řekli a vyplatilo se to. Hodně jsme se poučili z posledního zápasu s Opavou. Tehdy jsme Opavu nechávali útočně doskakovat, ale dnes jsme měli doskok naprosto ve své moci. Celkově jsme odehráli velmi dobrý zápas, věřím, že pro fanoušky to bylo atraktivní utkání."

 

Radek Nečas (hráč domácích):
"Zápas hodnotím pozitivně. Podařilo se nám ubránit Opavu na 65 bodech, což je, myslím, vynikající. Hlavním důvodem bylo, že jsme byli aktivní na útočném doskoku. Ponaučili jsme se z minulého zápasu, kdy nás Opava přeskákala na našem obranném doskoku a dneska jsme jim to vrátili. S tímto zaujetím a touhou po vítězství bychom měli hrát každý zápas! Doufám, že na šňůru tří vítězství navážeme i v pondělním semifinále Alpe Adria Cupu a budeme takhle pokračovat dál."

 

Petr Czudek (trenér hostů):
"Dneska to z naší strany byla velká bída. Měli jsme nekoncentrovaný vstup do zápasu, jinak rozhodla poslední pětiminutovka prvního poločasu. Nebyli jsme nikde, ani v útoku, ani v obraně. Nevím, jestli si kluci mysleli, že to přijde samo, nebo že Pardubice se porazí samy... Od nás to byl ostudný výkon. 23 útočných doskoků, to nejde, to nemůžete hrát. Pardubice se dostaly do pohody a pak dávaly i těžké věci, ale dneska nás přejely jak zamrzlý rybník a zaslouženě vyhrály. Pro nás je to poučení, že máme dál makat."

 

Matouš Kurečka (hráč hostů):
"Před zápasem jsme si řekli, že minulý zápas jsme vyhráli díky útočnému doskoku a chtěli jsme to zopakovat, ale to se nám bohužel vůbec nepodařilo. K tomu se nám vůbec nedařilo v útoku, ani jsme nebojovali. Celkově to bylo selhání našeho týmu."

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti