Upravit stránku
08. 03. 2018

Dejvův mix


Do letošní sezony sice vinou dlouhodobého zranění nezasáhl, nicméně to Davidovi Škrancovi nezabránilo, aby i on sestavil svoji směs ořechů a sušeného ovoce.

Říjen - Pulpyho dobrota (Viktor Půlpán).

Listopad - Dušanovo mlsání (Dušan Pandula).

Prosinec - Předsedova sváteční směs (Pavel Stara).

Leden - Ellovo tajemství (Levell Sanders).

Únor - Jirkova paráda (Jiří Welsch).

Měsíc březen patří křídelníkovi Davidovi Škrancovi - toho času v rekonvalescenci - a jeho směsi ořechů a sušeného ovoce, která je poslední basketbalovou směsí v letošní sezoně. Nese název Dejvův mix a David při jejím sestavování prokázal přímočarý tah na koš, tudíž v ní nemůžou chybět kešu ořechy, které měl ve své směsi každý hráč.

Co dále v Dejvově mixu najdete?

Ořechy zastupují ještě sladké loupané mandle a pražené, jemně solené pistácie. Tuto trojici David doplnil sušenými třešněmi a velkými kousky jahod. Z toho všeho vznikl jednoduchý, přitom báječně chutnající mix - Dejvův mix.

Všechny směsi od hráčů Beksy můžete zakoupit za cenu 45 Kč (část výtěžku z prodeje je věnována na projekt klubu Sportovní hry s basketbalem), a to buď ve Fan shopu při domácích utkáních, nebo přes internet na www.obchod-oliver.cz.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti