Upravit stránku
18. 09. 2017

Dasha v Pardubicích!


Unikátní projekt Hrajeme spolu za Pardubice bude mít v letošní sezoně již čtvrté pokračování. A také speciálního hosta: zpěvačku Dashu!

Nejen Komorní filharmonie Pardubice a utkání Kooperativa NBL.

V pardubické Tipsport aréně vystoupí v sobotu 3. února 2018 i zpěvačka Dasha se svou doprovodnou skupinou Pajky Pajk!

Na dnešní předsezonní tiskové konferenci, která proběhla v restaurantu Tiburón, vše prozradila Jarmila Zbořilová, ředitelka Komorní filharmonie Pardubice. "Jsem upřímně ráda, že mezi řadu mimořádných akcí, které má náš orchestr ve svém pracovním seznamu, patří už 3 roky projekt Hrajeme spolu za Pardubice," předeslala Jarmila Zbořilová.

"Na únor 2018 chystáme již čtvrtý ročník a já jsem moc ráda, že tentokrát s námi bude hrát za Pardubice i zpěvačka Dasha se svou doprovodnou skupinou Pajky Pajk, pod vedením dirigenta Martina Kumžáka. Jsem přesvědčená, že naši spoluúčinkující celý projekt ještě povýší - jestliže se jednalo v minulých ročnících o velký tahák pro tisíce lidí, tak bych se skoro začala sázet už teď, že musí být prolomena hranice 5000 diváků," řekla dále s úsměvem.

Dasha v Tipsport aréně zazpívá minulé i současné hity světové populární hudby.

"Opravdu jsme strašně šťastni, že jsme Dashu získali. Nedávno se stala maminkou a ve všech rozhovorech říká, že si o to pečlivěji vybírá z nabídek na vystoupení, kterých se zúčastní. Jsme moc rádi, že ji tento náš projekt oslovil, hodně se na to těším."

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti