Upravit stránku
23. 11. 2018

Čtyřdenní volno


Středa 21. listopadu a sobota 8. prosince. To jsou termíny posledního a nejbližšího dalšího utkání Beksy: na programu je totiž reprezentační přestávka.

Pardubičtí basketbalisté tedy budou bez zápasového zatížení předlouhých 16 dnů!

Jaký program budou mít? Od posledního utkání, které odehráli uprostřed tohoto týdne ve FIBA Europe Cupu proti izraelské Ness Zioně, až do neděle nejsou na programu žádné týmové tréninkové jednotky (s výjimkou individuálních). Většinu hráčů trápí větší či menší zdravotní problémy. Od pondělí budou na programu dvoufázové tréninky, v závěru tohoto mikrocyklu pak příprava na nejbližší duel, jímž bude hit 12. kola základní části Kooperativa NBL proti ČEZ Basketball Nymburk!

Podle aktuální tabulky půjde o souboj nejlepších dvou týmů NBL. Nymburk si i v letošní sezoně drží svoji předchozí suverenitu a je na 1. místě se stoprocentní úspěšností (10/0), Beksa je na 2. příčce (bilance 7/3). Zápas se koná v rámci 5. ročníku unikátního projektu Hrajeme spolu za Pardubice, tudíž mu bude předcházet koncert Komorní filharmonie Pardubice a jejích hostů: Felixe Slováčka a Felixe Slováčka jr. Vstupenky jsou k dispozici zde.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti