Upravit stránku
30. 01. 2018

Český pohár: Kolín vs. Beksa


Směr? Kolín. Cíl? Učinit poslední krok směrem k Hyundai Final-4 Českého poháru. Beksa má před sebou v tomto zápasově nabitém týdnu další velkou výzvu.

ČTVRTFINÁLE ČESKÉHO POHÁRU, 2. ZÁPAS:

BC Geosan Kolín vs. BK JIP Pardubice
středa 31. 1. v 17:45

Pondělí už je úspěšně za námi, Opavu jsme přehráli rozdílem 26 bodů (více čtěte zde: Drtivých posledních 15 minut). Co nás čeká dál? Ve středu pohárová odveta v Kolíně, v sobotu utkání s Olomouckem v rámci projektu Hrajeme spolu za Pardubice. Beksa právě prochází třízápasovou sérií v rozmezí šesti dnů, přičemž všechna utkání mají značnou důležitost.

Do Kolína s bodovým polštářem

Po polovině čtvrtfinálového dvojzápasu Českého poháru je na tom výrazně lépe JIP, neboť domácí duel ovládl o 28 bodů. "To je značný náskok," podotkl trenér Tomáš Bartošek a přidal ještě jedno velké pozitivum: "V zádech máme povedený druhý poločas pondělního zápasu s Opavou - a právě tímto výkonem se budeme chtít prezentovat i v Kolíně."

Co to znamená v praxi?

"Hrát s maximální energií, s důrazem, zodpovědností," reagoval Bartošek.

"Pevně věřím, že když se nám podaří navázat na výkon z druhého poločasu utkání s Opavou, nepřipustíme žádné komplikace ohledně našeho postupu do Final-4." Jakkoliv se může zdát 28bodový náskok rozhodující, je třeba hrát maximálně koncentrovaně. "Naším cílem před středeční odvetou v Kolíně je vůbec nic nepodcenit," přikývl jeden z trenérů Beksy. "Chceme toto utkání odehrát sebevědomě, připsat si vítězství a postoupit mezi čtyři nejlepší týmy Českého poháru."

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti