Upravit stránku
29. 11. 2016

Český pohár: do Klatov


Středečním utkáním v Klatovech vstoupí pardubičtí basketbalisté do druhé nejprestižnější soutěže v ČR - Českého poháru mužů.

Beksa, coby obhájce pohárového triumfu, bude ve 4. kole na palubovce druholigového soupeře jednoznačným favoritem, byť trenér Levell Sanders nechá odpočívat několik klíčových hráčů. Klatovy jsou v aktuální tabulce 2. ligy (skupina A) na 7. místě, s vyrovnanou bilancí výher a porážek 5/5. Jejich top-skórerem je americký podkošový hráč Kyle Nelson, jenž průměrně zapisuje 24,4 bodu na zápas, dvě utkání v klatovském dresu si zahrál i Karel Aušprunk, který prošel několika kluby Kooperativa NBL.

Část pardubického týmu odcestuje na západ Čech již ve středu v poledne. Kouč Levell Sanders spolu s hráči Radkem Nečasem a Lukášem Kotasem totiž odpoledne před utkáním absolvují besedu z mladými klatovskými basketbalisty. Duel 4. kola Českého poháru BK Klatovy vs. BK JIP Pardubice začne v 18 hodin.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti