Upravit stránku
11. 03. 2018

Bylo to o nás...


Utkání 3. kola nadstavby mezi Beksou a Olomouckem (90:94) hodnotili trenéři Tomáš Bartošek a Predrag Benáček a hráči Ondřej Kohout a Marek Sehnal.

Pozápasové ohlasy

Tomáš Bartošek (trenér BK JIP Pardubice):
"Rozhodl vstup do zápasu. Dovolili jsme hostujícímu týmu, aby se dostal do útočné pohody a pak trefovali i těžší trojky. V průběhu druhého poločasu jsme se dokázali přiblížit, ale vždycky jsme udělali chyby v obraně a soupeř to potrestal, třeba i košem s faulem. Dostali jsme 94 bodů - věděli jsme o útočné síle Olomoucka, ale je třeba říci, že naše obrana nebyla tak důsledná a agresivní, jak by měla být."

Predrag Benáček (trenér BK Olomoucko):
"Myslím, že jsme vyhráli zaslouženě. Vedli jsme 35 minut, Pardubice nás pokaždé dotáhly, ale my jsme šli znovu do vedení. Musím ale říci, že jsem z dnešního vítězství překvapený, protože náš tým celý týden trénoval v malém počtu hráčů kvůli viróze, která u nás řádí. Utkání jsem se obával, myslel jsem si, že kvůli nedostatku sil nás Pardubice převálcují, ale naštěstí pro nás se to nestalo. Měli jsme i štěstí v tom, že Mitchell trefoval trojky, není to jeho největší přednost, ale hrál odvážně, věřil si a dával. Nevyhráli jsme jen kvůli tomu, ale i kvůli tomu."

Ondřej Kohout (hráč BK JIP Pardubice):
"Bylo to o nás. Nechali jsme soupeřovy hráče, aby se rozehráli, naopak my jsme nehráli dost dobře na to, abychom mohli vyhrát. Dneska jsme si to rozhodně nezasloužili. Mitchell měl velký den, předvedl nadstandardní výkon, dával i těžké trojky. Je to přesně o tom, o čem jsem mluvil: nechali jsme je rozehrát na začátku, oni si začali věřit, že nás můžou porazit a podle toho to dopadlo. Pro nás je to velká ztráta, protože v nadstavbě už není tolik zápasů a počítá se každá výhra i porážka, zvlášť doma. Budeme to muset dohnat někde jinde."

Marek Sehnal (hráč BK Olomoucko):
"Hráli jsme výborně, dařilo se nám jak v útoku, tak v obraně. Nedovolili jsme domácím jednoduché koše, útočné doskoky, na obou polovinách jsme hráli hodně dobře. Víme, že Pardubice jsou hodně nebezpečné, že hrají rychle dopředu, ale zdálo se mi, že dnes nevyužívaly své schopnosti tak, jak by měly."

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti