Upravit stránku
01. 04. 2017

Byl to zápas šňůr


Bitvu druhých Pardubic s prvním Nymburkem hodnotili trenéři Levell Sanders s Ronenem Ginzburgem a hráči Dušan Pandula a Howard Sant-Roos.

Echo tiskové konference

Levell Sanders (trenér BK JIP Pardubice):
"Gratuluji Nymburku. Je to vždy těžký zápas, hrát proti týmu jako je Nymburk, přece jenom jsou tu šampióny už 13 let. Před zápasem jsem hráčům říkal, že musíme dobře doskakovat, nedovolit jim lehké koše, neztrácet míče a hlavně jim zabránit v rychlému protiútoku. V první půlce, i když jsme se dostali do problémů s fauly, jsme se udrželi ve hře. Dobře jsme doskakovali a hráli rychlý protiútok. Dneska nám hrála dobře li avička, hráči jako David Škranc a Ondřej Kohout. Vše se pak změnilo ve třetí čtvrtině, kdy z šatny přišli daleko agresivnější soupeři. Nemyslím si, že bychom měli až tolik ztrát, spíše jsme nedávali uspěchané střely z rychlé hry, což jsem klukům vysvětloval, že je pro nás jako ztráta, protože když tyto střely neproměníme, oni doskočí a hrají rychlý přechod do útoku. Tam si vytvořili náskok patnácti bodů, což rozhodlo zápas. Snažili jsme se dostat zpátky do zápasu, ale pokud hrajete proti Nymburku, musíte předvést perfektní výkon. Myslím, že tyto zápasy nám můžou ukázat, v čem se můžeme zlepšit. Blíží se play-off a je čas se pořádně připravit a ukázat z nás jen to nejlepší."

Dušan Pandula (hráč BK JIP Pardubice):
"Myslím si, že nejdůležitější bylo, jak jsme přišli po přestávce po prvním poločase. Oni byli agresivnější a dostali se na +15 bodů. S Nymburkem je to vždycky tak, že jakmile na dvě, tři minutky vysadíte, tak se pak skoro nemůžete vrátit do zápasu. Byl to ale celkově dobrý výkon a takovýhle zápas nás může před play-off jenom posunout."

Ronen Ginzburg (trenér ČEZ Basketball Nymburk):
"Není lehké přijet sem a hrát tady, proti tým jako jsou Pardubice, které mají letos skvělou sezónu. K zápasu bych asi řekl jenom to, že to byl zápas ,,šňůr“, kdy jeden tým byl nahoře a toho druhého nemohl dohnat. Za druhé bych chtěl říct, že jsme zlepšili obranu, konkrétně tu individuální. To je to, co nám vyhrálo zápas, i když jsme dostali 85 bodů."

Howard Sant-Roos (hráč ČEZ Basketball Nymburk):
"Věděli jsme, že Pardubice jsou velice silný tým, obzvláště doma, takže se proti nim musíme koncentrovat na každý aspekt hry, hlavně na útočný doskok. To se nám podařilo, zvláště v druhé půli, kdy se nám podařilo hrát lepší obranu a to nám vyhrálo zápas."

BeksaTV: Záznam tiskové konference

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti