Upravit stránku
05. 10. 2016

Beksa znovu v Evropě! Již za dva týdny


Už se to blíží... Přesně za dva týdny, ve středu 19. října, se pardubičtí basketbalisté opět představí na evropské scéně - premiérově v základní skupině FIBA Europe Cupu.

Na červencovém losování v Mnichově byla Beksa nalosována do skupiny J, v níž se utká s kyperským Apoelem Nikósie, litevským BC Šiauliai běloruským Cmoki Minsk, jenž vzešel z kvalifikační fáze. "Jsme velice rádi, že jsme byli nasazeni rovnou do základní skupiny a nemuseli jsme hrát kvalifikaci," podotkl hned po losování Pavel Stara, předseda představenstva BK Pardubice.

Pardubičtí basketbalisté i jejich fanoušci díky tomu mají jistotu, že se mohou těšit minimálně na tři domácí utkání - v základní fázi se hraje systémem každý s každým doma-venku.Domácí premiéra 19. října

Domácí premiéra 19. října

Kyperský klub vyhověl žádosti BK JIP Pardubice o výměnu pořadatelství vzájemné zápasu, a tak Beksa začne své putování prestižní evropskou soutěží ve středu 19. října domácím duelem právě s Nikósií. I druhé pohárové utkání proti Minsku odehraje v pardubické Tipsport aréně, posléze ji čekají tři zápasy v řadě na soupeřových palubovkách. Poslední duel základní skupině odehraje ve druhé polovině listopadu opět v pardubické aréně.

Hráči se na porovnání s evropským basketbalem těší. "Doufám, že budeme předvádět konkurenceschopné výkony," uvedl kapitán Radek Nečas, jenž má nepřeberné množství zkušeností ze svého působení v Nymburku.

Zábavný program v aréně

Domácí utkání v rámci FIBA Europe Cupu nabídnou divákům špičkový mezinárodní basketbal. "Pevně věříme, že tyto zápasy budou opravdovým svátkem basketbalu, nejen pro všechny pardubické fanoušky. Těšíme se, že do Tipsport arény si najde cestu co nejvíce diváků z celého regionu," zve fanoušky do hlediště generální manažer Martin Marek.

Beksa chystá pro své fanoušky i velice pestrý doprovodný program.

Již před zápasem si budou moci užít soutěže o zajímavé ceny a další aktivity v útrobách Tipsport arény, v průběhu jednotlivých utkání se mohou těšit například na dynamická vystoupení v podání vynikající taneční skupiny T-BASS, na tanečnice na tyči ze studia Intimate Pardubice, nebo na netradiční bojové umění pardubických Vem Camará Capoeira. Time-outy tradičně vyplní cheerleaders IM CHEER Pardubice.

Vstupenky, permanentky

Permanentní vstupenky na sezonu 2016/2017 platí i na všechna domácí utkání ve FIBA Europe Cupu. Vstupenky na jednotlivá utkání lze zakoupit přes internet (odkaz do systému online prodeje zde), nebo v den konání utkání u pokladen Tipsport arény. Mateřským a základním školám klub nabízí možnost zakoupení dotovaných vstupenek v ceně 20 Kč na každé utkání.

Více informací o vstupenkách lze získat u pí. Olgy Remešové (tel.: 720 / 751 550, e-mail: olga.remesova@bkpardubice.cz).

 

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti