Upravit stránku
06. 01. 2020

Beksa vs. Gliwice: NEHRAJE SE!


NEPŘEHLÉDNĚTE DŮLEŽITOU INFORMACI! Šesté utkání Beksy v základní fázi Alpe Adria Cupu proti polským Gliwicím se neodehraje.

Ve středu 8. 1. měla Beksa odehrát své poslední utkání v základní fázi Alpe Adria Cupu.

Soupeř, polský tým GTK Gliwice, však oznámil, že do Pardubic nedorazí, a to navzdory velké snaze Beksy i vedení Alpe Adria Cupu, aby zástupci GKT své rozhodnutí přehodnotili. "Samozřejmě nás velice mrzí neprofesionální jednání klubu GTK Gliwice, který nám oznámil, že nepřijede odehrát vzájemný zápas ve skupině. Jako důvod zástupci klubu uvedli spory s vedením Alpe Adria Cupu," předeslal generální manažer Martin Marek"Opakovaně, až do nedělního večera, jsme volali po kompromisu, protože kontumováním zápasů ve finále trpí diváci, partneři i značka Alpe Adria Cupu."

Snaha pardubického klubu však zůstala bez kýžené odezvy, a tak bude středeční duel kontumován ve prospěch BK JIP Pardubice. "Na klubu GTK Gliwice budeme požadovat kompenzace. K celé situaci vydá samostatné stanovisko i vedení Alpe Adria Cupu. My už se od této chvíle plně soustředíme na nadcházející čtvrtfinálové duely s Levicemi, v nichž si budeme chtít zajistit postup mezi nejlepší čtyři týmy soutěže," doplnil Martin Marek.

Informace ohledně vrácení vstupného

Fanoušci, kteří si již zakoupili vstupenku na výše zmíněné utkání, samozřejmě dostanou své peníze zpět. "Peníze za vstupenky, které jste zaplatili prostřednictvím on-line prodeje, budou vráceny v hotovosti v hale Dukla (ul. V Ráji 311 - po předchozí domluvě na telefonním čísle 720 751 550, nebo na e-mailu: olga.remesova@bkpardubice.cz), případně v sobotu 11. 1. před utkáním s USK Praha u pokladny ve Sportovní hale Dašická. Fanouškům děkujeme za pochopení," uvedla marketingová manažerka klubu Olga Remešová

Postup a čtvrtfinále proti Patriotům Levice

Pardubičtí basketbalisté prošli skupinou A bez jediné porážky a obsadili v ní 1. místo. Ve čtvrtfinále, hraném systémem doma-venku, nastoupí proti druhému týmu skupiny B, jímž jsou slovenské Levice. "Myslím, že nás nečeká nic lehkého, protože slovenská liga má svoji úroveň, působí v ní hodně cizinců. Bude to další kvalitní dvojzápas, který může pomoci k růstu našeho týmu," poznamenal asistent trenéra Adam Konvalinka.

Termíny obou zápasů jsou již známé: zápas číslo 1 se bude hrát na Slovensku v pondělí 27. 1. (od 18 hodin), pardubická odveta je na programu o týden později, tedy v pondělí 3. 2. (v 17:30 ve Sportovní hale Dašická).

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti