Upravit stránku
02. 05. 2020

Beksa v play-off shoot-outu


Základní část střelecké soutěže Kooperativa NBL shoot-out dopadla pro Beksu úspěšně: v týmovém hodnocení jsme si zajistili postup do semifinále, mezi jednotlivci máme v play-off hned dva zástupce!

Michal Svoboda, Kamil Švrdlík, David Škranc, Tomáš Vyoral, Josef Potoček a Prokop Slanina.

To je šestice pardubických střelců, kteří dohromady nastřádali 301 bod, což v pořadí týmů stačilo na 4. místo.

A protože do semifinále postupují právě čtyři nejlepší týmy (čtvrtou příčku jsme uhájili před pátou Ostravou o pouhé 3 bodíky), můžeme se těšit na semifinálový souboj s vítězem základní fáze, jímž je Sluneta Ústí nad Labem. Vyvrcholení týmové soutěže je na programu ve středu 6. května: na programu jsou jak oba dva semifinálové duely (druhou dvojici tvoří Opava s Děčínem), tak následně finále (o 3. místo se nebude hrát, rozhodne umístění po základní části).

Hned dvojnásobné zastoupení budeme mít v play-off jednotlivců.

Základní část ovládl opavský Luděk Jurečka, jenž nasbíral 79 bodů. Skvěle si vedl i Josef Potoček, jehož 70 bodů stačilo na páté místo, David Škranc si ziskem 64 bodů zajistil osmé, poslední postupové místo. Josef Potoček vyzve ve čtvrtfinálovém souboji ostravského Martina Nábělka (v základním kole získal 71 bodů), David Škranc se pokusí přestřílet zřejmě největšího favorita Luďka Jurečku. Čtvrtfinálové a semifinálové souboje, stejně jako střelba o 1. a 3. místo, jsou na programu v sobotu 9. května. Vše můžete sledovat na portálu TVCOM.cz.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti