Upravit stránku
05. 09. 2019

Beksa v H. Městci


Po třech venkovních utkáních, která odehráli v Polsku, se pardubičtí basketbalisté poprvé představí coby domácí tým: Inter Bratislava vyzvou v Heřmanově Městci.

Zápas se bude hrát v tamní sportovní hale v rámci projektu Východočeský basketbal. "Jsme velice rádi, že zástupci Heřmanova Městce, potažmo organizace SPOKUL, projevili enormní zájem o to, abychom jedno z přípravných utkání odehráli právě v Heřmanově Městci. Těšíme se, že diváci nejen z tohoto města, ale i fanoušci z Pardubic si tento atraktivní zápas s velice kvalitním soupeřem nenechají ujít a maximálně si ho užijí," podotkl René Peška, PR manažer pardubického klubu.

Předzápas obstarají mládežnické týmy Beksy a Interu do 17 let, začátek je ve 14 hodin.

Samotný duel A-týmů bude mít úvodní rozskok v 17 hodin. Vstupné je dobrovolné, přičemž kompletní výtěžek ze vstupného bude věnován ve prospěch Eriky Beranové. Více informací o Eričce najdete na webu krůčkyproeričku.

První výhra v přípravě

Úvodní dva přípravné zápasy pardubičtí basketbalisté prohráli: Starogardu Gdaňski podlehli těsně o jediný bod, MKS Dabrowa Górnicza pak o 19 bodů. Ve čtvrtek 5. září však přišel první úspěšný výsledek, pro který si Beksa dojela do Valbřichu, kde uspěla poměrem 69:66 (nejvíce bodů: Pavlovič 14, Slanina 11, Škranc 11, Svojanovský 10, Švrdlík 10...). Trenérům Scalabronimu s Konvalinkou scházeli reprezentační rozehrávač Tomáš Vyoral a zdravotně indisponovaný pivot Ondřej Kohout, zbývající hráče měli k dispozici, a totožná sestava se představí i v nadcházejícím duelu s Interem.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti