Upravit stránku
08. 05. 2019

Beksa opět trénuje


Jedenáct dnů volna dopřáli trenéři svému týmu, než hráče znovu povolali do tréninkového procesu. Ten po skončení sezony začal v pondělí 6. května.

Play-off nebylo pro Beksu úspěšné, skončilo nejrychlejším možným způsobem: čtvrtfinálovou porážkou 0 - 4 od Olomoucka.

Poslední utkání jsme odehráli ve středu 24. dubna, po něm následovalo týden a půl trvající volno, než se znovu rozeběhl tréninkový proces. Od pondělí se hráči scházejí v hale Dukla, přičemž třikrát týdně trénují dvoufázově a jednou jednofázově. "Dopolední tréninky jsou více zaměřeny na individuální rozvoj," předeslal trenér Levell Sanders. Hráči jsou rozděleni na dvě skupiny: rozehrávače a pivoty. "Pracujeme na zlepšení základních dovedností, jako jsou ovládání míče, střelba, přihrávky, ale věnujeme se i obranným činnostem."

Odpolední fázi absolvují všichni hráči pohromadě. "Tyto tréninky budou více o týmové hře, jak ofenzivní, tak defenzivní. Z pohledu útoku pracujeme na dobrém rozhodování v jednotlivých herních situacích, kombinacích pick-and-roll atd., z pohledu obrany naopak na tom, jak tyto situace bránit," doplnil Ell.

Do přípravy se zapojili všichni hráči kromě amerického tria Evan Singletary-Donovan Jackson-Evan McGaughey, kteří již odcestovali domů do USA, v Pardubicích zůstává i chorvatský křídelník Ozren Pavlovič.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti