Upravit stránku
25. 01. 2016

Beksa kiosek


Návštěvníci domácích utkání BK JIP Pardubice hraných ve Sportovní hale Dašická se mohou těšit na skvělou novinku. Počínaje nejbližším zápasem se svitavskými Tury (30. 1.) bude spuštěn tzv. Beksa kiosek.
Jak vše bude fungovat v praxi?

Po příchodu do haly je třeba, abyste si na vašem mobilním zařízení deaktivovali mobilní data. Nabídne se vám WIFI síť nazvaná "Beksa kiosek" a na ní úvodní rozhraní. Ve fázi finálních příprav je nyní služba "Wifi číšník", díky níž si budete moci objednat občerstvení.

Ostatní ikonky budou funkční již od nejbližšího zápasu.

Budete moci volit Hráče utkání z týmu BK Pardubice (vždy od začátku 2. poločasu až do konce utkání) - hráč Beksy s nejvyšším počtem hlasů převezme po skončení zápasu cenu. Dále bude možné naladit živé vysílání BeksaTV, a např. si přehrát přestávkové rozhovory s hráči či trenéry, taktéž lze sledovat statistiky z právě probíhajícího utkání.

V neposlední řadě bude umožněn přístup na facebookový profil Beksy a na stránky s basketbalovou tématikou (www.cbf.cz, www.nbl.cz, www.tvcom.cz, www.basket.idnes.cz, www.pardubickydenik.cz).

"Velmi si vážíme fanoušků, kteří svůj tým podporují přímo v hale. Neustále se snažíme zvyšovat jejich komfort a prožitek z domácích utkání," uvedl PR manažer René Peška. "Pevně věříme, že fanoušci tuto nevšední novinku přivítají a budou Beksa kiosek v průběhu zápasů hojně využívat."

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti