Upravit stránku
17. 02. 2016

BasketMalování: porota zvolila vítěze


Třetí ročník úspěšného projektu BasketMalování spěje do své finální fáze. V úterý 16. 2. zasedla porota, která vybrala nejlepší výkresy ve všech čtyřech kategoriích.

Od začátku prosince do poloviny února si děti, hospitalizované na dětském oddělení a oddělení dětské chirurgie v Nemocnici Pardubického kraje, mohly zpestřit svůj pobyt v nemocnici výtvarnou soutěží BasketMalování.

Každý, kdo namaloval obrázek na téma Basketbal mýma očima, získal 4 vstupenky na utkání Kooperativa NBL mezi BK JIP Pardubice a USK Praha (2. 3. v Tipsport aréně). Na tomto utkání budou také vyhlášeni a oceněni vítězové, které včera zvolila porota, v níž nechyběl ani patron letošního ročníku, pardubický rozehrávač Viktor Půlpán.

Vítězové všech čtyř kategorií (do 6, do 10, do 15 a nad 16 let) si odnesou personifikovaný dres BK Pardubice a stejně jako všichni další ocenění obdrží další ceny nejen od klubu, ale i od Nemocnice Pardubického kraje a dalších partnerů.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti