Upravit stránku
10. 08. 2023

Autogramiáda a soutěž o ceny


Páteční den bude na stanovišti Beksy ve Sportovním parku Pardubice (stanoviště číslo 6) stoprocentně ještě o poznáíní našlapanější než obvykle. Na co všechno se můžete těšit?

  • Od 9 do 19 hodin si jako vždy můžete vyzkoušet rozličné basketbalové dovednosti, jako jsou driblink, přesnost přihrávky, střelba na koš...
  • Jelikož dopolední čas patří především dětem z pardubických příměstských táborů, od 9:30 navíc proběhne hodinová autogramiáda, které se za Beksu zúčastní David Pekárek, Jan Štěrba a Kamil Švrdlík.
  • V 10:00 proběhne střelecká soutěž o ceny, věnované Beksou a partnerem klubu, společností ERA.
  • A pozor: kdo si již zakoupil permanentní vstupenku na novou sezonu 2023/2024 a nemůže se dočkat, až ji bude třímat v ruce, může si ji vyzvednout právě v pátek 11. 8. na stanovišti číslo 6 od 9 do 19 hodin (od pondělí 14. 8. budou permanentní vstupenky připraveny k vyzvednutí v kanceláři marketingu v hale Dukla - více informací najdete zde).

Těšíme se na vás ve Sportovním parku Pardubice!

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti