Upravit stránku
15. 11. 2023

Aktuálně z Beksy


Vyjádření klubu, určené všem fanouškům a podporovatelům Beksy.
Vážení fanoušci Beksy,

jsme si plně vědomi, že letošní sezona se z pohledu pardubického klubu zatím nevyvíjí tak, jak bychom si všichni přáli. Po vydařeném úvodu, kdy jsme vstoupili do nového ročníku Kooperativa NBL třemi výhrami v řadě, bohužel nastalo převážně neradostné a také dost turbulentní období. Zhoršené výkony (a tím i výsledky) v NBL, nečekaná říjnová změna na trenérském postu, zranění (některá dlouhodobějšího charakteru) několika klíčových hráčů... Je naprosto zřejmé, že herně ani výsledkově rozhodně nejsme tam, kde jsme v této fázi sezony chtěli (a měli) být, že v tabulce Kooperativa NBL se momentálně nenacházíme na pozicích, kde bychom si Beksu všichni přáli vidět.

Vás všechny, kteří žijete (s) Beksou, bychom rádi ujistili, že děláme naprosté maximum pro co možná nejrychlejší obrat k lepšímu. V současné době mj. probíhají intenzivní jednání o rozšíření trenérského týmu i posílení hráčského kádru.

V závěru tohoto týdne, v sobotu 18. listopadu večer (nově až od 19 hodin), odehrajeme na palubovce Basket Brno poslední utkání před nadcházející čtrnáctidenní reprezentační přestávkou. Hned v pondělí 20. listopadu vám přineseme nejaktuálnější informace z klubu, včetně chystaných změn v hráčském kádru.

Vše proběhne formou ŽIVÉHO VYSÍLÁNÍ na platformě TVCOM.cz (link zde: Aktuálně z Beksy).

A protože k vám chceme být maximálně otevření, součástí tohoto živého vysílání budou i odpovědi na vaše dotazy, které můžete zasílat již nyní na e-mail: dotazy.beksatv@gmail.com.

Nesmírně si vážíme podpory, kterou svému klubu projevujete i v tomto basketbalově nepříliš radostném období a srdečně za ni děkujeme!

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti