Upravit stránku
09. 11. 2015

223 km pro videomapping


V rámci projektu Šlapeme za Beksu, jehož cílem byla podpora videomappingu před utkáním BK JIP Pardubice vs. USK Praha, se v Aquacentru Pardubice najelo na speciálním kole více než 223 km.

Tři týdny bylo v Aquacentru Pardubice umístěno speciální kolo od společnosti Specialized Concept Store Velocentrum, jehož prostřednictvím mohli fanoušci i návštěvníci aquacentra přispět na realizaci unikátního videomappingu.

Partneři projektu, Specialized Velocentrum Concept Store Hradec Králové a Pardubice a CZ Stavební holding, přispějí na mapping částkou 100 Kč za každý ujetý kilometr - během tří týdnů bylo ujeto přes 223 km! Zároveň každý, kdo ušlapal alespoň 1 km a v přiložené knize zanechal své kontaktní údaje, získá vstupenku na retro-zápas s videomappingem, který se odehraje v sobotu 21. 11. 2015 v Tipsport areně Pardubice (začátek je v 17 hodin).

Vstupenky na zápas s videomappingem:

Link do online prodeje vstupenek zde

Děkujeme všem, kdož se aktivně zapojili do tohoto projektu, jakožto i partnerům.

Partneři projektu:

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti