Upravit stránku
10. 06. 2022

Ohromná zkušenost, hlásí Peky z Kanady


Prvních pět zápasů v dresu Edmontonu Stingers má za sebou pardubický křídelník David Pekárek. Jak si dosud v kanadském týmu vede?

Peky patří hned od svého příchodu do tohoto kanadského klubu mezi nejvytěžovanější hráče svého týmu. Jeho aktuální zápasové průměry činí 9 bodů + 4,6 doskoku + 1,6 asistence, to vše za 25 odehraných minut. "V klubu jsem spokojený. Je to tým, který v posledních dvou sezonách vyhrál ligu, takže trenér od nás vyžaduje vysoký standard na obou polovinách hřiště," předeslal Peky.

Novou, velmi cennou zkušenost, jíž účast ve velice kvalitní Letní lize nepochybně je, si velice pochvaluje. "Mám šanci poměřit síly s velice kvalitními hráči, kteří hrají G-League, nebo mají dokonce starty i v NBA. Několik borců hraje top evropské soutěže, takže je to pro mě ohromná zkušenost," dodal David Pekárek, jehož tým vyhrál na startu letošní sezony čtyři z pěti utkání.

Držíme palce v dalších zápasech!

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti