Upravit stránku

Sportovní hry

Sportovní hry s basketbalem jsou pohybové hry, určené výhradně dětem z mateřských škol (ve věku od 4 do 6 let). Probíhají na dvou místech v Pardubicích, vždy jednou v týdnu, přičemž důraz je kladen na všeobecný pohybový rozvoj dětí, vždy formou zábavných her a soutěží.

Není vaše mateřská škola zapojena do projektu? Pokud vás projekt Sportovních her s basketbalem zaujal a máte zájem vašeho syna či vaši dceru přihlásit, byť mateřská škola, do níž váš potomek dochází, není do projektu zapojena, kontaktujte koordinátora projektu (Sandra Nečasová, tel.: 736 / 679 808). Cena kroužku za školní rok 2018/2019 činí 1200 Kč.

Sportovní hry s basketbalem

Úterý: 14:45 - 15:30 (tělocvična ZŠ Studánka)
Čtvrtek: 14:15 - 15:00 (hala Dukla)

Slovo k projektu

"Sportovní hry pro děti z mateřských škol připravujeme již od roku 2014, jsou tedy naším nejdéle realizovaným projektem. Každoroční zájem nejen ze strany vedení pardubických mateřských škol, ale i rodičů, a hlavně jejich dětí, nás nesmírně těší. Do každého ročníku se zapojilo 50 až 80 dětí, přičemž je velmi osvěžující sledovat rozesmáté holky a kluky, kteří mají radost z pohybu, jak se těší na každý další kroužek. Poděkování patří taktéž našim lektorům, kteří se dětem týden co týden věnují a připravují pro ně zajímavou náplň."
René Peška, PR manažer

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti