Upravit stránku

BasketMalování

Projekt, který BK Pardubice realizuje společně s Nemocnicí Pardubického kraje, pomáhá hned dvakrát. Zaprvé si díky němu děti, hospitalizované na dětském oddělení a oddělení dětské chirurgie Pardubické nemocnice, a od roku 2019 i na dětském oddělení Chrudimské nemocnice, zpestří svůj pobyt v nemocnici. Zadruhé finančním příspěvkem, neboť nejlepších dvanáct výkresů je vydraženo a vybrané finanční prostředky jsou věnovány ve prospěch výše zmíněných dětských oddělení.

Koncept projektu

Ve vybraném období děti, hospitalizované na dětských odděleních Pardubické a Chrudimské nemocnice, malují výkresy s basketbalovou tématikou.

  • Soutěží se ve čtyřech věkových kategoriích, přičemž porota, složená ze zástupců basketbalového klubu a nemocnice, vybere 3 nejlepší výkresy v každé kategorii.
  • Všechny děti, které se zapojí do soutěže, obdrží dvě vstupenky na vybrané utkání BK JIP Pardubice. Ocenění autoři nejlepších výkresů o přestávce tohoto utkání převezmou ceny.
  • Projekt vrcholí dražbou nejlepších dvanácti výkresů. Kompletní výtěžek dražby je věnován ve prospěch dětských oddělení.

Slovo k projektu:

"Jsme rádi, že se z tohoto projektu již stala tradiční záležitost. Dětem přináší zpestření pobytu v nemocnici a rozptýlení při léčbě. A je pozitivní, že mají o soutěž zájem. Počet obrázků i jejich úroveň o tom plně svědčí. Pardubickým basketbalistům patří naše poděkování za podporu a spolupráci při této aktivitě, kterou jednoznačně vítám."
Štěpánka Fraňková, ředitelka Pardubické nemocnice

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti