Upravit stránku
16. 04. 2023

Play-off 2023 je tady


Vrchol sezony, na který se všichni nesmírně těšíme, je tady! Už v tomto týdnu pardubičtí basketbalisté vstoupí do play-off Kooperativa NBL, přičemž ve čtvrtfinálové sérii vyzvou SLUNETU Ústí nad Labem.

O tom, že ve čtvrtfinále na sebe narazí právě Beksa se SLUNETOU, bylo jasno ještě před koncem nadstavbové části.

Až její poslední kolo však dalo definitivní odpověď na zásadní otázku: Kdo z obou soupeřů vstoupí do vyřazovací fáze ze 4. místa? Výhodnější pozici, zajišťující na startu série i v případném rozhodujícím utkání číslo 7 nespornou výhodu domácího prostředí, si uhrál pardubický tým, jenž v závěrečném dějství skupiny A1 složil po přesvědčivém výkonu mistrovský Nymburk a dlouhodobou část NBL ukončil s vysoce kladnou bilancí výher a porážek 21/15 (Ústí n. L. 20/16).

Čtvrtfinále začne dvěma zápasy v Pardubicích

Čtvrtfinálové série se hrají na čtyři vítězná utkání, systémem 2 - 2 - 1 - 1 - 1. V praxi to znamená, že úvodní dva duely se budou hrát v pardubické Sportovní hale Dašická, a to v pátek 21. a v sobotu 22. dubna. Úvodní zápas začne v tradičních 17:30, druhý o hodinu později, tedy v 18:30. Ve stejný den se totiž v Pardubicích hraje fotbalové derby s Hradcem Králové, které začne v 16 hodin. Pardubický klub chtěl vyjít vstříc fanouškům, kteří chtějí navštívit oba dva sportovní svátky, a proto druhé čtvrtfinále odstartuje právě až v 18:30.

Vstupenky na zápasy číslo 1 a 2

Vstupenky na úvodní dvě utkání, která se budou hrát ve Sportovní hale Dašická, jsou již v prodeji. Zakoupit je můžete v síti Ticketportal.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti