Upravit stránku

Impact Mix Cheerleaders Pardubice

Historie cheerleaders

Náš tým byl založen v roce 2004 Kristýnou Hovorkovou. Od té doby jsme ušli obrovský kus cesty a náš tým prošel mnohými změnami. V roce 2006 jsme vznikli oficiálně jako organizace a vytvořili název týmu IMPACT MIX CHEERLEADERS neboli zkráceně IM CHEER Pardubice. Na vysvětlení: Impact (znamená úder, vliv – značí sílu) Mix (smíšený tým) Cheerleaders. Došlo také ke změně na postu trenérky, který dodnes zastává Šárka Bednářová. Ve stejném roce jsme se zúčastnili první soutěže v nové kategorii smíšených týmů a umístili jsme se na 3. místě. Od tohoto roku se pravidelně účastníme soutěží v cheerleadingu. Mezi naše největší úspěchy patří titul Mistrů ČR z roku 2012 v kategorii Freestyle dance a následná účast na ME v Amsterdamu. Aktuálně máme v týmu jednoho siláka z řad mužů, což dokládá, že cheerleading není jen dámská záležitost a mohou se k nám přidat i šikovní mladíci. V roce 2013 jsme se začali rozšiřovat o juniorský tým, který budete mít možnost v letošní sezoně také poznat. V loňském roce dosáhl úspěchu vítězstvím v kategorii Hobby cheer junior v CCU cheer lize.

Naší hlavní náplní během roku jsou vystoupení na domácích zápasech BEKSY, příprava na soutěže a různé další sportovní či společenské akce.

Spolupráce s BK Pardubice trvá již od roku 2004 a je jednou z našich hlavních náplní. Snažíme se každý rok pracovat na našich vystoupeních, abychom divákům nabídli co nejatraktivnější podívanou během každého utkání. Přestože to možná není na první pohled patrné, na palubovce táhneme s hráči za jeden provaz – společně si vychutnáváme radost z vítězství nebo se naopak snažíme hráče povzbudit, když se zrovna nedaří. Basketbal a cheerleading k sobě nedomyslitelně patří a my jsme rádi, že můžeme být součástí BEKSA rodiny.

Trénujeme každou neděli v basketbalové hale na Dukle od 18:00 do 20:00. Pokud se chceš stát součástí našeho týmu, kontaktuj trenérku Šárku Bednářovou (tel: 730 543 216, e-mail: sarka.gym@seznam.cz) nebo se rovnou přijď podívat! J Rozšiřujeme jak juniorskou (11-15 let), tak seniorskou (15-30 let) základnu.

Najít nás můžete také na facebooku – www.facebook.cz/IMCheerPardubice.